Topvet Spánek premium 500 ml

.

Katalogové číslo: f72250e9-1026-221e-c666-86ccda7282cd Kategorie: , ,

Originální receptura SPÁNEK PREMIUM spojuje výtažky z bylin, které slouží k navození klidného a plnohodnotného spánku. Kvalitní spánek je nutný k dosažení plnohodnotné kvality života.

Meduňka lékařská pomáhá navodit kognitivní a duševní zdraví. Povzbuzuje dobrou náladu a relaxaci. Doporučuje se při poruchách spánku. Přispívá k normálnímu trávení. Podporuje normální funkci oběhové soustavy a hormonální rovnováhu.
Lípa přispívá k normální funkci dýchacího systému a k normálnímu trávení.
Plody Kustovnice (Goji berry) jsou vyhledávaným „všelékem“ a adaptogenem. V tradiční čínské medicíně jsou užívány jako recept na dlouhověkost. Kustovnice je nekonečným zdrojem biologicky aktivních látek.
Kozlík lékařský přispívá ke klidnémumi spokojenému spánku a k normální činnosti nervové soustavy (kognitivní funkce). Doporučuje se užívat k relaxaci v případě neklidu, úzkosti a nervozity. Podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému, upravuje krevní tlak. Podporuje normální trávení.
Chmel otáčivý je antioxidant, který přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k relaxaci a dobrému spánku. Má uklidňující účinek a přispívá k menopauzálnímu komfortu.Denní dávka% RHP Referenční 1 dávka15-30 ml denněhodnota přijmu(15 ml)Meduňka lékařská (10% zahuštěný vodný extrakt)300 mg300-600 mgNení stanovenoLípa srdčitá (10% zahuštěný vodný extrakt)150 mg150-300 mgNení stanovenoGoji berry extrakt150 mg150-300 mgNení stanovenoKozlík lékařský extrakt150 mg150-300 mgNení stanovenoChmel otáčivý extrakt150 mg150-300 mgNení stanovenoSložení: glukózo-fruktózový sirup, Meduňka lékařská (Melissa Officinalis)  10 % vodný extrakt, Lípa srdčitá květ (Tilia Cordata) 10 % vodný extrakt, Kustovnice čínská (Goji berry) plod extrakt, Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) extrakt, Chmel otáčivý (Humulus lupulus) extrakt, Sorban draselný – konzervant (E 202), Vitamín C – (Kyselina L-askorbová).Doporučené dávkování: 15 – 30 ml 30 minut před očekávaným spánkem. Přípravek není návykový, je možné jej užívat i dlouhodobě. Před použitím protřepte.Skladování: uchovávejte v suchu při pokojové teplotě. Neskladujte na přímém slunci a v mrazu.Upozornění: doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Zvýšení denní dávky není zdravotním rizikem. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Případný zákal není na závadu.Země původu: Česká republika
Více informací zde……